Kontakt

Justyna Rokicka
Justyna Rokicka

Nazywam się Justyna. Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką.

Od lat zajmuję się wspieraniem ludzi w życiowych kryzysach. Szczególnie bliskie mojemu sercu jest wspieranie rodziców i rodzin. Jeśli jesteś rodzicem”trudnego dziecka” i potrzebujesz pomocy , zapraszam na konsultacje online. Pomogę Ci dotrzeć do korzeni problemu, zrozumieć przez co dziecko przechodzi i co warto zrobić, by świadomie i skutecznie poprawić sytuację.

Oprócz pokonania kryzysu, pomagam także zrozumieć, jak budować zdrowe relacje z innymi, jak odczuwać i konstruktywnie wyrażać emocje i potrzeby, tak by w swoim życiu sięgać po to, co najlepsze.

Pracuję strategicznie – zmierzając do rozwiązania sytuacji problemowej i uzyskania pozytywnej, pożądanej zmiany, w jak najkrótszym możliwym dla danej osoby czasie.

Specjalizuję się w terapii rodzinnej oraz terapii par i małżeństw.
Umiejętności i wiedzę czerpię nie tylko z książek i kursów psychoterapeutycznych (ponad 15 lat nauki i praktyki za mną :)), ale także ze swojego życiowego doświadczenia.

Prywatnie jestem w szczęśliwym związku od wielu wielu lat. Z mężem konstruktywnie brniemy przez kolejne etapy i życiowe wyzwania, pielęgnując naszą relację i więź. Mamy trójkę małych, pełnych energii dzieci, które mądrze kochamy i wychowujemy, najlepiej jak umiemy 🙂

Wspólnie z Kamilem Nowakiem (Blogojciec.pl) prowadzimy kursy online dla rodziców. Pomagamy nie tylko opanowywać najtrudniejsze sytuacje, ale także dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami, jak mądrze i z szacunkiem wychowywać dzieci.

Współpracuję także z innymi profesjonalistami, z którymi tworzymy szkolenia online z szeroko rozumianej pomocy psychologicznej i rozwoju osobistego.


Więcej o mnie:  https://justynarokicka.pl/
Tel: 604 162 747

Mail: kontakt@godzinadlasiebie.pl

Copyright © Godzina dla siebie